Duux – Oczyszczacz powietrza

159  139 

W magazynie

Utrzymywanie czystego powietrza i oszczędność za sprawą niewielkiego, eleganckiego oczyszczacza powietrza. Oczyszczacz do pokoju z filtrem HEPA i wbudowanym parownikiem do rozprzestrzeniania przyjemnego zapachu. Dodatkowe oświetlenie nocne sprawi, że Twoje dziecko czuje się bezpiecznie w ciemności.

Filtr HEPA – Oczyszczacz wyposażony jest w filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) który ma zdolność do filtrowania cząstek powietrza o średnicy od 0.3 mikrometra (tysięczna część milimetra (!), zwydajnością 99,7% lub więcej. W ten sposób filtr oczyści nawet najbardziej trudne do filtrowania cząsteczki kurzu i bakterie z powietrza. Zmianę filtra rekomenduje się raz na 2-3 miesiące użytkowania.

Na stanie

Duux to kluczowa marka w elektronice dla dzieci, zaangażowana w rozwój innowacyjnych, wyjątkowych, niezawodnych elektronik dla niemowląt z nowoczesnym wzorem i prostotą użytkowania. Głównym celem jest ułatwienie rodzicom korzystanie z produktów i możliwość cieszenia się jeszcze bardziej tym wyjątkowym czasem spędzonym ze swoim maluchem.

Cechy:

  • filtr HEPA czyszczenie i filtrowanie powietrza z najmniejszych włókien pyłowych
  • zbiornik oleju po dodaniu aromatu tworzy przyjemny zapach w całym pomieszczeniu
  • oświetlenie nocne światło w nocy sprawi, że dziecko czuje się bezpiecznie w ciemności

Specyfikacje:
– wbudowany jonizator
– przepływ powietrza 68m
– lampka nocna
– filtr HEPA
– zbiornik na aromatyczny olej
– cicha praca

Wymiary: 200x200x200 mm.

0 ( 0 Opinii )

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie ma jeszcze żadnych opini.