Huśtawka Ring Swing – Black

159 189 

W magazynie

Zależy Ci na super zabawie Twoich pociech? Nasza huśtawka to idealne rozwiązanie. Idąc krok dalej i chcąc nadążać za prawidłowym rozwojem Waszych maluchów BabySteps pragnie przedstawić Wam kolejną nowość jaką jest RingSwing. To huśtawka, która świetnie sprawdzi się jako następca VelvetSwing i posłuży przez kolejne lata jako źródło świetnej zabawy. Pomijając piękny wygląd RingSwing  jej największym atutem jest to, że ćwiczenia na tej huśtawce dostarczają wielu doznań sensorycznych, wzmacniają reakcje równoważne oraz stymulują odpowiednie napięcie mięśniowe.

Wyczyść

Wymiary siedziska: 35 cm
Wiek dziecka: 3+ (użytkowanie wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej)
Maksymalne obciążenie: 50 kg

Niestety najnowsze badania Światowej Organizacji Zdrowia alarmują iż jedynie 20% dzieci w Naszym kraju spełnia kryteria dotyczące codziennej aktywności fizycznej, która powinna trwać minimum godzinę dziennie. Znaczna większość dzieci prowadzi w dużej mierze siedzący tryb życia. Decydując się na zakup RingSwing dajesz dziecku dobry argument i mobilizację do działania, ruchu i kreatywnej zabawy. Tego typu huśtawki wykorzystywane są do terapii integracji sensorycznej, ponieważ  nadają się do stymulowania układu przedsionkowego, dotykowego, prioceptywnego, a przez zróżnicowane ćwiczeń także funkcji wzrokowych.

“Kreatywność…to postawa, która umożliwia z jednej strony odnalezienie nowych aspektów w tym, co znane i bliskie, z drugiej zaś stawanie w obliczu tego, co nowe i obce, i za pomocą istniejącej już wiedzy przetworzenie go w nowe przeżycie”(Erika Landau). Dajmy więc dziecku huśtawkę, której forma nie jest tak prosta i znana. Dajmy dziecku  możliwość poznania się, kombinowania, spróbowania samodzielności przy kreatywnej zabawie z RingSwing.

Nasz huśtawka przez swój wygląd to piękna, bajkowa dekoracja pokoju dziecięcego czy innego wnętrza, które Państwo wybiorą na miejsce zabawy z RingSwing. Każdy z pewnością ma wspomnienia z dzieciństwa ile to radości i emocji dawała huśtawka.

Pianka o wyższej gęstości, odpornej na odkształcenia oraz pokrowiec uszyty z najprzyjemniejszego  velvetu tworzą razem efektowne siedzisko. Do tego bawełniane liny.

0 ( 0 Opinii )

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie ma jeszcze żadnych opini.