Poduszka Velvet Antywstrząsowa Pieski
Poduszka antywstrząsowa wykonana z jednej strony z miękkiej najwyższej jakościowo 100% wysokogatunkowej bawełny o fantastycznym autorskim wzornictwie a z drugiej strony z miłej, mięciutkiej doskonale dobranej kolorystycznie gładkiej dzianiny velvet oryginalnej i eleganckiej, nietuzinkowej.
Poduszka ma na celu zminimalizowanie oddziaływania na główkę dziecka wstrząsów na które narażone jest ono podczas podróży i spacerów. Dodatkowo stanowi wygodne podparcie dla główki dziecka i pomaga w utrzymaniu jej w prawidłowej, stabilnej pozycji. Może być także używana w podczas karmienia piersią.
Oryginalny design oraz najwyższa jakość wykonania sprawia, że nasze produkty będą służyły Tobie oraz Twojemu dziecku przez długi czas.
Można połączyć z kocykiem z tej samej kolekcji.
Produkt szyty ręcznie z niezwykłą precyzją i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów.
Wszystkie produkty PULP zawierają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 I są bezpieczne dla dziecka.
Pranie bez obaw o utratę jakości:
– prać w temperaturze 40°, program delikatny, lekkie wirowanie,
– prasować tylko tkaninę bawełnianą
– nie stosować wybielaczy,
– nie suszyć w suszarce bębnowej.
Rozmiar:
poduszka 42cm x 22cm -/+ 2 cm
Skład:
– 100% najlepsza gatunkowo bawełna, niezwykle miękki gładki velvet
– wypełnienie to antyalergiczna, oddychająca, silikonowa włóknina – sprężysta i miękka
Nie ma jeszcze żadnych opini.